کارت خالی
ژولی به زبان فرانسه به معنی زیبا می باشد. 
خدا زیباست و زیبایی را دوست میدارد.
دوشنبه, 24 مهر 1396 ساعت 19:43 Hits : 1305

طریقه استفاده و کراتینه کردن مو - کراتین رولوشن (ویدیو)

برای کراتینه کردن مو بوسیله کیت محصولات کراتین رولوشن انگلستان با منشاء دریایی و طبیعی مراحل زیر را طبق ویدیوی زیر انجام دهید:

1. با شامپوی مخصوص قبل از کراتینه که به آن شامپوی پاک کننده و آماده کننده کراتینه میگویند و در کیت محصولات وجود دارد کاملا موها را شستشو داده و بعد با حوله آبگیری کنید

2. اگر موها به هم گره خورده و در هم تنیده شده مقدار کمی از کراتین را از بطری حاوی کراتین رولوشن کف دست خود ریخته و به موهای نیمه مرطوب و در هم پیچیده بمالید تا بتوانید به موها شانه زده و آنها را باز کنید و بعد سشوار را به موها کشیده تا 70 درصد موها خشک شده و نیمه مرطوب بماند.

3. مقدار مورد نظر از کراتین را در کاسه ریخته و با قلم یا فرچه قسمت به قسمت از ریشه به به نوک موها مالیده و با دست به صورت از ریشه به نوک مو ماساژ دهید (همانند ویدیو). این کار را برای تمامی موها انجام داده و

دوباره به موها شانه بزنید.

4. حداقل 45 دقیقه روی موها کلاه پلاستیکی بگذارید تا در این مدت کراتین رولوشن نانو به خورد موها برود. بعد از آن دوباره موها را شانه زده و صاف کنید.

5. بعد از برداشتن کلاه پلاستیکی و شانه زنی موها را آبکشی کنید ( فقط آبکشی کنید و از هیچ شامپو یا شوینده ای استفاده نکنید) و بعد از آبکشی با حوله موها را خشک کنید.

6. در این مرحله از از بطری فینیشینگ ماسک مقدار کافی از ماسک پایانی را روی کف دست ریخته به موها مالیده و موها را ماساژ مناسب دهید هم ماساژ کامل داده تا به ریشه ها برسد و هم ماساژ یکطرفه از ریشه به نوک موها بدهید. شانه زده تا موها صاف گردد و 15 دقیقه موها را به حال خود بگذارید تا ماسک به خورد مو برود.

نکته: مرحله 6 بسیار مهم می باشد به خاطر اینکه ماسک پایانی یا فینیشینگ ماسک پی اچ مو را به حالت طبیعی باز میگرداند.

7. کاملا موها را آبکشی کنید.

8. موها را کمی با حوله آبگیری کنید و با سشوار و شانه گرد (ترجیحا سرامیکی) کاملا موها را خشک کنید. ( همانند ویدیو)

9. با کلیپس موها را جدا کرده و قسمت به قسمت بوسیله اتوی مو، موها را اتو بکشید و شانه بزنید تا کاملا صاف و اتو خورده شود. درجه حرارت اتو باید بین 190 تا 210 درجه سانتیگراد باشد. (همانند ویدیو)

در پایان معجزه این محصول فوق العاده رو خواهید دید و به دوستان خود توصیه خواهید کرد!

آخرین ویرایش در دوشنبه, 24 مهر 1396 ساعت 19:43

رسانه

روش گام به گام کراتینه کردن مو بوسیله کیت کراتین رولوشن محصول انگلستان
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فیلتر و جستجوی کالا

محدوده قیمت به تومان
نام برند
انتخاب نوع کالا
کشور صاحب برند یا سازنده
کالا با خواص معدنی یا گیاهی
ریست