کارت خالی
ژولی به زبان فرانسه به معنی زیبا می باشد. 
خدا زیباست و زیبایی را دوست میدارد.
خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 2299
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 1074
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 1034
 با خرید از ما علاوه بر 15%  تخفیف یک رژلب جامد یا مایع و یا یک ریمل اورجینال هدیه بگیرید و در قرعه کشی ماهیانه ما شرکت کنید!
یکشنبه, 08 شهریور 1394 ساعت 06:55 Hits : 7311

کدام نوع رژلب قرمز برای چهره ی شما مناسب تر است ؟

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

 

در میان زنان با توجه به رنگ  اصلی لب که به قرمز نزدیک تر است ، همواره تمایل بیشتری به استفاده از رژلب های قرمز وجود دارد . اما در میان رژلب های قرمز طیف وسیعی وجود دارد که شما بایستی متناسب با چهره ی خود یکی از آنها را انتخاب کنید .

با ژولی همراه باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم .

یک قانون کلی وجود دارد و آن این است که هر چه پوست روشن تری دارید ،رژلب شما بایستی به نارنجی نزدیک تر باشد و برای موها و پوست تیره ، رژلب قرمز یا صورتی بهتر است 

00437کدام نوع رژلب قرمز برای چهره ی شما مناسب تر است ؟

قرمز تیره

این رژ لب مناسب خانم هایی ست که پوست بسیار روشنی دارند و در آرایش خود از هیچ گونه رنگ صورتی استفاده نکرده اند . اگر پوست تیره دارید از این رژلب استفاده نکنید واگر اصرار به این رنگ دارید تم و کرم پودر خود را با جلای فلزی و از رنگ هایی نظیر طلایی استفاده کنید ، موهای خود را به عقب کشیده و از یک جفت گوشواره ی درخشان استفاده کنید . این رنگ رژلب شما را تیره تر و مسن تر به نظر می رساند . 

 قرمز متمایل به صورتی

رژلب قرمز روشن و قرمز متمایل به صورتی را در دو زمان نباید استفاده کنید . یکی زمانی که  رنگ موی شما قرمز است دیگری ، وقتی که از رنگ صورتی در آرایش خود استفاده کرده اید .همچنین اگر لکه یا کک و مک روی صورت خود دارید از این تن استفاده نکنید .این رنگ چهره را باز کرده و برای هر سبک مویی مناسب است و تضاد زیبایی بین رنگ مو و لب ایجاد می کند .

قرمز متمایل به نارنجی

این رنگ انتقال دهنده ی حس گرما است . برای خانم هایی با آرایش و پوست بسیار روشن و متمایل به صورتی بسیار مناسب است . این رنگ رژ لب احتیاج به داشتن دندان هایی فوق العاده سفید دارد چرا که در غیر این صورت ،دندان های شما به شدت زرد به نظر خواهند رسید . همچنین در تم طلایی میتوان این رژ لب را استفاده کرد .

 قرمز آجری

این رنگ برای خانم های دارای کک و مک و موهای مسی بسیار مناسب است .

 

 

 

نظرها (100)

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فیلتر و جستجوی کالا

محدوده قیمت به تومان
نام برند
انتخاب نوع کالا
کشور صاحب برند یا سازنده
کالا با خواص معدنی یا گیاهی
ریست