کارت خالی
ژولی به زبان فرانسه به معنی زیبا می باشد. 
خدا زیباست و زیبایی را دوست میدارد.
 با خرید از ما علاوه بر 15%  تخفیف یک رژلب جامد یا مایع و یا یک ریمل اورجینال هدیه بگیرید و در قرعه کشی ماهیانه ما شرکت کنید!
پنج شنبه, 02 فروردين 777 ساعت 00:00 Hits : 7861

نکات آرایشی و زیبایی برای کسانی که زمان محدودی دارند

 

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که زمان بسیار کم و محدودی برای آرایش کردن صورت و موی خود دارند ، بهتر است نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید زمان مورد نیاز خود را به دست آورید.

00366

نکات آرایشی و زیبایی برای کسانی که زمان محدودی دارند

 

با ژولیهمراه باشید تا نکاتی را به شما در زمینه ی آرایش کردن در زمانی محدود ارائه دهیم :

همیشه سعی کنید چند قلم از لوازم آرایش را که در زیبایی صورت شما تاثیر گذار تر هستند را انتخاب و استفاده کنید و لوازم اضافی را به دلیل اینکه وقت شما را می گیرند کنار گذارید.

 

از لوازم آرایشی با کیفیت بالا استفاده کنید زیرا هرچه کیفیت لوازم آرایش بالاتر باشد زمان کمتری برای استفاده کردن نیاز دارد و همچنین با عرق کردن یا در اثر گرما  آرایش شما پاک نمی شود و نیازی به استفاده ی دوباره ی لوازم آرایش نیست، که باعث گرفتن وقت شما خواهد شد .

یک پاک کننده ی پوست که مخصوص نوع پوست شما باشد تهیه کنید و همیشه قبل از آرایش کردن پوست خود را به کمک آن پاک کننده تمیز کرده و سپس روی پوست تمیز آرایش کنید زیرا آرایش کردن روی پوست تمیز علاوه بر زیبایی بیشتر به زمان کمتری نیز نیاز خواهد داشت.

از لوازم آرایش ضد آب و چند منظوره استفاده کنید زیرا ضد آب بودن لوازم آرایش باعث می شود که در صورت عرق کردن آرایش شما به هم نخورد و نیازی به دوباره آرایش کردن نداشته باشید و همچنین چند منظوره بودن لوازم آرایش مثلا ریملی که هم برای مژه و هم برای ابرو استفاده شود باغث کاهش زمان در آرایش کردن خواهد شد .

در مورد موهایتان ، باید بگوییم که تنها مدل مویی که کمترین زمان را برای درست کردن نیاز دارد، مدل موی دم اسبی می باشد ، پس اگر زمان محدودی دارید این مدل مو را انتخاب کنید.

 

 

آخرین ویرایش در دوشنبه, 19 مرداد 1394 ساعت 07:53

نظرها (139)

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فیلتر و جستجوی کالا

محدوده قیمت به تومان
نام برند
انتخاب نوع کالا
کشور صاحب برند یا سازنده
کالا با خواص معدنی یا گیاهی
ریست