کارت خالی
ژولی به زبان فرانسه به معنی زیبا می باشد. 
خدا زیباست و زیبایی را دوست میدارد.
خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 2294
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 2120
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 1930
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 1847
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 1181
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 1148
 با خرید از ما علاوه بر 15%  تخفیف یک رژلب جامد یا مایع و یا یک ریمل اورجینال هدیه بگیرید و در قرعه کشی ماهیانه ما شرکت کنید!
سه شنبه, 21 -2660 ساعت 00:00 Hits : 5322

با این میوه در تابستان لاغر شوید!

 

 

با ژولیهمراه باشید تا مطالب مفیدی در مورد تاثیر هلو به روی لاغری و زیبایی را به شما ارائه می دهیم :

محققان آمریکایی دریافتند که مصرف هلو می تواند چاقی را در افراد کاهش دهد. این میوه حاوی شمار زیادی ازترکیبات طبیعی موثر است که با چاقی مبارزه کرده و به انسان کمک می کند تا از کالری های اضافی رهایی یابد.

با این میوه در تابستان لاغر شوید!

00426

با این میوه در تابستان لاغر شوید!

 

هلو حاوی ترکیباتی طبیعی است که نقش موثری در درمان اختلالات متابولیک دارد. این اختلالات همراه بیماری چاقی است.این بیماری درسال های اخیر به طرز هولناکی گسترش یافته و جان صدها میلیون نفر را درسطح جهان تهدید می کند. هلو حاوی گروهی ازترکیبات غنی می باشد که دارای ویژگی ضدالتهابی و ضدچاقی است و با یکدیگرتاثیرمکمل دارند و ازطریق چند استراتژی با سلول کارکرده و در نهایت درکاستن ازمیزان چاقی و سوختن آنها کمک می کند.این ترکیبات با یکدیگر به طور مکمل کارکرده و تاثیر ضد چاقی خود را دربسیاری ازسلول های بدن انسان برجای می گذارد که درنهایت باعث ازدست دادن چربی می شود.این مواد همچنین می توانند زیان های کلسترول بد به روی رگ ها را کاهش دهند که این امر به نوبه  خود خطر ابتلا به بیماری های قلبی را نیز کم می کند

 البته علاوه بر این موارد ذکر شده در مورد خواص هلو که هم لاغر کننده است و هم برای سلامت قلب بسیار مفید است،  لازم بذکر می باشد که این میوه تاثیر بسیار مفیدی به روی پوست نیز دارد.این میوه سرشار از ویتامین آ ، پتاسیم و فیبر می باشد و خوردن این میوه بویژه مصرف روزانه آن باعث شادابی پوست و جلوگیری از ایجاد چین و چروک های پوستی و پیری پوست می شود .استفاده از ماسک هایی که با هلو تهیه می شوند و ویژه  پوست صورت می باشند بسیار مناسب تابستان می باشد. زیرا هلو ، میوه ی این فصل می باشد و در همین فصل گرما با پوست سازگاری بسیار خوبی پیدا می کند و اگر زمان تهیه ی ماسک هلو را ندارید همین میوه را به تنهایی به روی پوست تمیز و بدون آرایش خود بمالید و نتیجه را ببینید.

 

 

 

آخرین ویرایش در یکشنبه, 01 شهریور 1394 ساعت 08:43

نظرها (99)

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فیلتر و جستجوی کالا

محدوده قیمت به تومان
نام برند
انتخاب نوع کالا
کشور صاحب برند یا سازنده
کالا با خواص معدنی یا گیاهی
ریست