کارت خالی
ژولی به زبان فرانسه به معنی زیبا می باشد. 
خدا زیباست و زیبایی را دوست میدارد.
 با خرید از ما علاوه بر 15%  تخفیف یک رژلب جامد یا مایع و یا یک ریمل اورجینال هدیه بگیرید و در قرعه کشی ماهیانه ما شرکت کنید!
شنبه, 04 مهر 1394 ساعت 14:30
بازدیدها: 768

گالری تصاویر آرایش چشم با ریمل رنگی

 

گالری تصاویر آرایش چشم با ریمل رنگی

00550

یکشنبه, 15 شهریور 1394 ساعت 12:10
بازدیدها: 1130

رازهای گریم برای کسانی که پلک‌شان پف دارد

 

اگر کمی با رازهای گریم آشنا باشید، می‌توانید به راحتی عیب‌های هر چهره را محو و زیبایی‌ها را چندین برابر کنید تا در نهایت چهره‌ای بسازید که هیچ ایرادی نتوانید در آن پیدا کنی

 

00440

رازهای گریم برای کسانی که پلک‌شان پف دارد

 

آیا تا به حال عکس‌های بدون آرایش و گریم هنرپیشه‌ها را دیده‌اید؟ آیا می‌دانید که بیشتر زیبایی آنها مدیون آرایش و گریمی است که روی صورتشان انجام شده است؟ آرایشی كه کاملا عیب‌های صورتشان را می‌پوشاند، البته اگر بخواهیم از فتوشاپ و ویرایش‌های عکس صرف‌نظر کنیم که آنقدر روی عکس‌ها ویرایش انجام می‌دهند که اصلا نمی‌توانید تصورش را کنید. اگر کمی با رازهای گریم آشنا باشید، می‌توانید به راحتی عیب‌های هر چهره را محو و زیبایی‌ها را چندین برابر کنید تا در نهایت چهره‌ای بسازید که هیچ ایرادی نتوانید در آن پیدا کنید و اصلا هم آرایش آن به چشم نیاید.

اول از همه باید فون پوست را زد، یعنی صورت را کامل با کرم‌پودر همیشگی پوشاند و رنگ را کاملا پخش و هماهنگ کرد. بعد از اين مرحله، به ترتيب اعدادي كه در ادامه گفته شده، پيش برويد تا به هدف برسيد! 

یکشنبه, 15 شهریور 1394 ساعت 12:09
بازدیدها: 493

انواع ریمل های و کاربردهایشان

 

ریمل برای آرایش چشم و فردادن مژه ها بسیار پرکاربرد است، و با تکمیل رنگ چشم و سایه ی چشمتان ظاهری برازنده به شما می دهد.ممکن است تصور کنید ریمل تنها به صورت مایع عرضه می شود، ولی ریمل های متفاوتی برای مقاصد مختلف نیز وجود دارند. در اینجا ۵ نوع متفاوت ریمل و کاربردهایشان را بررسی می کنیم.

 

00439

انواع ریمل های و کاربردهایشان

 

۱. ریمل پودری

ریمل پودری یک تکنیک قدیمی ست که از مدت ها قبل مورد استفاده ی مدل ها و بازیگرها بوده است.کاربرد و فایده اش مانع از مد افتادنش شده است.این مدل بسیار متفاوت از ریمل های خیس و خشک است.

چند قطره آب به آن اضافه می کنید و مژه هایتان را از ریشه تا انتها رنگ آمیزی می کنید. ریمل فورا روی مژه ها می نشیند و چنین به نظر می آید که مژه ی مصنوعی گذاشته اید! برای زمانی که عجله دارید یا به جایی نزدیک می روید خیلی به درد می خورد، ولی برای مراسم های بلند مدت مناسب نیست.

چهارشنبه, 04 شهریور 1394 ساعت 09:38
بازدیدها: 339

آرایش چشم به سبک کلوپاترا (آرایش مصری)

 

کلوپاترا ، یکی از زیباترین زنان مصر باستان که همیشه آرایش چشم منحصر به فردی داشته و سبک ویژه ای را  دنبال می کرده ، شما نیز می توانید این سبک را به کار برده و چشم هایی خود را به شکلی متفاوت آرایش کنید.

با ژولی همراه باشید تا آرایش چشم به سبک کلوپاترا را به شما آموزش دهیم:

در این سبک از آرایش چشم باید پشت پلک های خود را کاملا سایه زده و به طور کامل با سایه های رنگی پشت چشم های خود را بپوشانید و این سایه زدن را تا زیر ابروها ادامه دهید و همیشه باید گوشه ی داخلی چشم خود را با رنگی روشن تر سایه بزنید تا گوشه ی داخلی چشم روشن تر از قسمت های دیگر چشم باشد.

00434آرایش چشم به سبک کلوپاترا (آرایش مصری)

همیشه در این سبک از آرایش باید خط چشم خود را باز و بلند کشید و خط چشم را تا نزدیک ابروها ادامه داد وابروها را نیز مداد کشیده و بلند کرده و تا نزدیک گوشه ی خارجی چشم ادامه داد.

سه شنبه, 03 شهریور 1394 ساعت 08:16
بازدیدها: 318

آرایش چشم به سبک آسیایی

 

 

اگر می خواهید سبک آرایش چشم آسیایی را بدانید و با آن آشنا شوید و از لوازمی که استفاده می کنند نیز آگاهی یابید با ژولی همراه باشید:

برای آرایش چشم آسیایی باید تمام لوازم آرایش چشم از قبیل : ریمل،  خط چشم ، سایه و مداد استفاده شود.

00431آرایش چشم آسیایی

 

سایه را باید به صورت سایه روشن بزنید و از رنگ های تیره و روشن استفاده کنید.

فیلتر و جستجوی کالا

محدوده قیمت به تومان
ریست