کارت خالی
ژولی به زبان فرانسه به معنی زیبا می باشد. 
خدا زیباست و زیبایی را دوست میدارد.
 با خرید از ما علاوه بر 15%  تخفیف یک رژلب جامد یا مایع و یا یک ریمل اورجینال هدیه بگیرید و در قرعه کشی ماهیانه ما شرکت کنید!
پنج شنبه, 02 فروردين 777 ساعت 00:00
بازدیدها: 2028

روش های برجسته کردن لب های نازک به کمک آرایش

 

اگر لب های شما نازک است و دلتان می خواهد هنگامی که آرایش می کنید بتوانید به کمک  لوازم آرایشی و بدون نیاز به عمل های جراحی یا تزریق های مختلف لب هایتان را برجسته کنید با ژولی همراه باشید تا نکاتی را در این زمینه به شما آموزش دهیم :

 

00461

روش های برجسته کردن لب های نازک به کمک آرایش

 

1.  یک قاشق چای خوری روغن زیتون را با یک قاشق چای خوری شکر قهوه ای مخلوط کنید و هر شب به روی لب هایتان بمالید تا با این  کار هم لب هایتان را مرطوب کنید و هم پوسته های مرده ی روی لب را از بین ببرید .

یکشنبه, 08 شهریور 1394 ساعت 06:55
بازدیدها: 152

کدام نوع رژلب قرمز برای چهره ی شما مناسب تر است ؟

 

 

در میان زنان با توجه به رنگ  اصلی لب که به قرمز نزدیک تر است ، همواره تمایل بیشتری به استفاده از رژلب های قرمز وجود دارد . اما در میان رژلب های قرمز طیف وسیعی وجود دارد که شما بایستی متناسب با چهره ی خود یکی از آنها را انتخاب کنید .

با ژولی همراه باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم .

یک قانون کلی وجود دارد و آن این است که هر چه پوست روشن تری دارید ،رژلب شما بایستی به نارنجی نزدیک تر باشد و برای موها و پوست تیره ، رژلب قرمز یا صورتی بهتر است 

00437کدام نوع رژلب قرمز برای چهره ی شما مناسب تر است ؟

قرمز تیره

این رژ لب مناسب خانم هایی ست که پوست بسیار روشنی دارند و در آرایش خود از هیچ گونه رنگ صورتی استفاده نکرده اند . اگر پوست تیره دارید از این رژلب استفاده نکنید واگر اصرار به این رنگ دارید تم و کرم پودر خود را با جلای فلزی و از رنگ هایی نظیر طلایی استفاده کنید ، موهای خود را به عقب کشیده و از یک جفت گوشواره ی درخشان استفاده کنید . این رنگ رژلب شما را تیره تر و مسن تر به نظر می رساند . 

شنبه, 24 مرداد 1394 ساعت 11:37
بازدیدها: 182

رنگ های رژ لب های 2013

 

آرایش نقش مهمی در زندگی هر زن دارد، و آرایش بدون رژ لب آرایشی ناقص به حساب می آید بنابراین باید سعی کنید همیشه از آرایشی کامل بهره بگیرید و بهترین و جدیدترین رنگ های رژ لب را انتخاب نمایید.

 

00393

رنگ های رژ لب های سال2013

 

با ژولیهمراه باشید تا تصاویر جدیدترین رنگ های رژ لب سال را به شما ارائه دهیم :

پنج شنبه, 02 فروردين 777 ساعت 00:00
بازدیدها: 193

ترفندهای طبیعی برای روشن کردن لب های تیره

 

برخی از افراد ، دارای لب های تیره به صورت طبیعی و مادرزادی هستند ، این تیرگی لب ها ، گاهی اوقات باعث کاهش اعتماد به نفس آن ها می شود ولی خوشبختانه می توان این عارضه را به کمک روش های طبیعی تا حد زیادی از بین برد.

 

00390

ترفندهای طبیعی برای روشن کردن لب های تیره

 

با آرایشیک همراه باشید تا ترفندهایی طبیعی برای از بین بردن تیرگی لب ها را به شما ارائه دهیم:

لایه برداری لب ها : ابتدا لب های خود را به طور طبیعی لایه برداری کنید، برای این کار مخلوطی از روغن زیتون و شکر را تهیه کنید و با یک مسواک به روی پوست لب خود بکشید تا باعث لایه برداری و پوسته پوسته شدن لب شما شود .

یکشنبه, 18 مرداد 1394 ساعت 12:29
بازدیدها: 215

جلوگیری از ترک خوردن رژ روی لبهایتان

 

لب های ترک خورده فاجعه به نظر می رسند؛ ترک های روی لب که از آنها خون می آید و باعث می شود لب هایتان صاف به نظر نرسد. همچنین باعث می شود پیرتر از سن واقعی تان به نظر برسید. از بین بردن خشکی لب ها که باعث نمایان شدن خطوط دور لب تان می شود آسان است. پوسته پوسته شدن لب هایتان را با این روش ساده از بین ببرد.

– اگر لازم است پوسته های لب تان را بگیرید. لب های خشک باعث می شود که رنگ رژ لب تان ناهموار و رگه رگه به نظر برسد. اول از یک مسواک برای تمیز کردن لب هایتان استفاده کنید.

00311جلوگیری از ترک خوردن رژ روی لبهایتان

– به آرامی لب تان را زیرسازی کنید. مطمئن شوید که روی تمام لب تان را به طور مساوی با زیرساز آرایشی تان پوشانده اید. سپس کمی بیشتر روی لب تان از زیرساز استفاده کنید.

فیلتر و جستجوی کالا

محدوده قیمت به تومان
ریست